PRODUKCJA FILMOWA

UNESCO - PIERWSZY LIST OTWARTY

POŻEGNANIE PIANISSIMY - piano znaczy cicho…

2015 - AL KHALEDIAH EUROPEAN ARABIAN HORSE FESTIVAL

XXXVII POLSKI NARODOWY POKAZ KONI ARABSKICH CZYSTEJ KRWI

EMOCJONUJĄCY WARSZAWSKI FESTIWAL KONI ARABSKICH 2015

Z WIELKIM SMUTKIEM ŻEGNAMY PANIĄ IZABELLĘ PAWELEC - ZAWADZKĄ

2014 - Al Khalediah European Arabian Horse Festival

2014 - Dzień Zjednoczonych Emiratów Arabskich

2014 - KRÓLEWSKI DAR Z BAHRAJNU

2013 - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup - Dzień UAE

2013 - Wielka Warszawska i Wyścig Katarski

GALERIA FOTOGRAFII - MARTA BARANOWSKA

PARTNER STRATEGICZNY

 

PARTNERZY TECHNICZNI

WSPIERAJ AHCII

Jeśli chcesz wspierać nasz Instytut
więcej...

FOTOGRAFOWIE

Rekomendowani fotografowie
więcej...

GALERIA RYSUNKU

Rysunki satyryczne Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz
więcej...

FACEBOOK - "ZALAJKUJ" NAS!

Kliknij poniżej "Lubię To!" by móc na swoim facebooku śledzić działania PIKJ!
Budujemy Stajnię - przewodnik Muratora

Wybierz odpowiedni projekt dla siebie.

Murator SC11

więcej...

OTWARCIE SEZONU NA SŁUŻEWCUNiedziela 17 kwietnia była prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników wyścigów konnych. Po raz pierwszy po długiej zimowej przerwie rozbrzmiało na Służewcu donośne „Ruszyły” potwierdzające rozpoczęcie sezonu.

Dopisała zarówno pogoda jak  i również licznie przybyli  kibice i fani wyścigów konnych. Wspaniałe emocje, gorąca atmosfera i zaskakujące momenty -  witamy na Służewcu!

W dzień inauguracji 72. Sezonu obserwowaliśmy 8 gonitw. W sześciu gonitwach rywalizowały konie pełnej krwi angielskiej, a w dwóch konie czystej krwi arabskiej.

Niemałych emocji dostarczyła widzom pierwsza gonitwa sezonu 2016. Nagrodę Dandolo – Handicap Otwarcia wywalczył w pięknym stylu Newerly, trenowany we Wrocławiu przez Michała Borkowskiego, własności Leszka Kasprowicza.

W nagrodzie Skowronka dużą niespodziankę sprawiła 5 – letnia Farha, która pod Kamilem Grzybowskim sięgnęła po zwycięstwo. Farha jest własnością trenera Mariusza Wnorowskiego i swojej hodowczyni Moniki Stelmaszczyk. Za Farhą jako drugi gonitwę ukończył Inextremo, a jako trzeci przybiegł Omar.

W gonitwie dla 4 – letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy początkowa walka rozgrywała się między Addingiem i Nawigatorem.  Jednak szybko ster przejęły dwie michałowskie klacze: De Longa i Emossa. Michałowskie wychowanki walczyły ze sobą do końca. Zwycięstwo zgarnęła dosiadana przez Emila Zaharieva Emossa. Jako trzeci dobiegł Santor.

Sezon rozpoczęty. Przed nami 53 dni wyścigowe. Ważnym dniem wyścigowym dla wszystkich miłośników koni czystej krwi arabskiej jest bez wątpienia Dzień Arabski (21 sierpnia), podczas którego rozgrywana jest Nagroda Europy.

Tor wyścigów konnych na Służewcu jak zwykle wychodzi fanom naprzeciwko i w tym roku można nabywać bilety także online. Jest to bez wątpienia bardzo dobre rozwiązanie, które umożliwi wszystkim wygodny i szybki dostęp do biletów.  Zakupu można dokonać wcześniej, nie tylko w dniu wydarzenia za pośrednictwem strony internetowej lub za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. 


Jolanta Gębka kontakt z nami
Aby się z nami skontaktować kliknij: KONTAKT

PIKJ ©2010
Nota prawna

Project: www.futurition.com

Kuwait, UAE, Qatar, Saudi, Oman, Jordan, USA, France, UK, United Kingdom, Italy, الكويت ، الإمارات العربية المتحدة ، قطر ، السعودية ، عمان ، الأردن ،